Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

środa, 4 września 2013

Półeczka kuchenna

Jakiś czas temu pewna półka zapukała do mych drzwi. Znajda nie była zniszczona, ale widać było już na niej pierwsze oznaki użytkowania :) Zastanawiałam się, co mi ona przypomina... i w końcu stwierdziłam, że u poprzedniego właściciela pełniła ona rolę półeczki na telefon :) Jakiś majsterkowicz widać, że ją przerobił troszkę :) 

Ja postanowiłam ją zdekupażować! Półeczka czekała dłuuuuugo na swoją kolej. Pół lata myślałam jak ją ozdobić. W końcu jednak wpadłam na pomysł i zaczęłam go konsekwentnie realizować :)
Nie powiem, że było łatwo, bo nie było. Te fifki, wywijasy i zakrętasy doprowadzały mnie do szewskiej pasji... ale efekt końcowy zachwycił nie tylko mnie ale i resztę domowników :) Więc uznałam, że było warto! Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia przed przemianą :) Wtedy byłoby dopiero widać jak to wyglądało :) Ale trudno :) Nauczka na przyszłość :)


I jak się wam podoba? :)

Przypominam o mojej Mysiowej rozdawajce.

8 komentarzy:

 1. jej, jaka śmieszna półeczka! faktycznie jakiś majsterkowicz miał fantazję ;) bardzo podoba mi sie pomysł na kropeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie to zrobiłaś Aniu i widać, że nie bylo łatwo. Teraz jest bardzo ozdobna i radosna. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. słodka , a na pewno kiedyś była półka a telefon :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna jest ta półeczka:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolorki świetne mi bardzo do dziewczecego pokoju bardziej pasuje niż do kuchni ale w kuchni tez moze być wesoło, półeczka jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu cudnie ją ożywiłaś,idealna dla dziewczynek ale także i większych dam ,pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...