Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

poniedziałek, 18 lutego 2013

Urodzinowo!

Dziś obchodzimy ćwierćwiecze mojego Kochanego Skarba ;) - DJ'a :)

Jakiś czas temu weszłam we współpracę z Dorotką , ponieważ bardzo spodobała mi się Jej wersja walentynkowej kartki dla DJ'a! Spodobała mi się ona tak bardzo, że postanowiłam zakupić od niej tę kartkę, ale ta cudowna duszyczka stwierdziła, że wyśle mi wszystko, co będzie mi potrzebne do jej wykonania i będę mogła ją wykonać samodzielnie :) bo jej karteczka poszła już w świat :) Nie czekając długo bo zaledwie 2 dni i patrze do skrzynki - a tam owa przesyłka! Szok! No nic :) to tero musiałam się wykazać :) Do poczynań dorotki jeszcze duuuużo mi brakuje :) Ale korzystając z materiałów i sugestii jakich mi udzieliła oraz z jakiś starych papierów, które znalazłam w domku stworzyłam coś takiego :)


Dziś mój Bąbel :p obchodzi 25-te urodziny :) hihi :) Dużo zdrówka Kochanie! :) Radości, spełnienia marzeń! Upragnionego inżyniera! Samych cudowności :) 

A to my :) z ubiegłych wakacji objazdowych po Hiszpanii :)


7 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego dla Twojego Skarba.
  Fajna kartka, mi się też podoba.
  Pozdrawiam sedrecznie Ilona

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu! bardzo się cieszę, że samodzielnie wykonałaś tą karteczkę! Wiesz, że w Ciebie wierzyłam! :) a efekt powalił mnie na kolana:)) a i Bąbel ;p zapewne bardziej doceni Twoje arcydzieło, niż mój "produkt" :) Serdecznie Was pozdrawiam, zwłaszcza jubilata i...czekam może na jakieś rozwinięcie scrapbookingowego talentu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartka wyszła Ci rewelacyjnie:) Jaka piękna z Was Para! Widać, że bardzo sympatyczne osóbki z Was:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego dla DJ'a ;)
  kartka superowa :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka jest piękna i wykonana z sercem, a takie prezenty są najbardziej wartościowe:) Najlepsze życzenia dla DJ'a:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...