Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

piątek, 22 lutego 2013

Doniczka na Rzeżuszkę! Warsztaty.

Ach słuchajcie ! :) 
Dzisiaj po raz kolejny odbyły się w naszej Zajęciarni Artystycznej DArteo Warsztaty Decoupage, na których ozdabialiśmy doniczki! Doniczka miała być naszym aktem desperacji na przywołanie wiosny! Same zobaczcie jak nam to poszło :) Z efektu jestem zadowolona :) Mam nadzieję, że Pani Wiosna przybędzie do nas czym prędzej, bo tych śniegów mam już serdecznie dość!


Natomiast ja miałam misję - Doniczka na Rzeżuszkę! :) Chcę ją zasadzić na Wielkanoc, ale nie miałam gdzie. Znalazłszy zatem niewielką doniczkę ceramiczną postanowiłam ją ozdobić podczas warsztatów :) Oto co mi wyszło ;) Szkoda tylko, że zdjęcia nie oddają efektu końcowego :( Sztuczne światło nie służy mojemu foto-robotowi ;/Otrzymałam też wyróżnienie od Cathleen, za które bardzo dziękuję!
Zasady wyróżnienia:

 „Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. 

Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."


Oto odpowiedzi na jej pytania:
 1. tworzę gdy... - zawsze, gdy mam na to czas i ochotę.
 2. tworzę bo... - lubię i pasjonuje mnie to !
 3. tworzę dla... - póki co dla siebie i znajomych.
 4. inspiruje mnie... - wszystko! dosłownie :)
 5. założyłam bloga bo... - trochę z ciekawości, trochę dla uporządkowania moich prac, trochę dla
 6. moja twórczość to pasja czy też pomysł na życie? - póki co pasja. może kiedyś pomysł na? :)
 7. najbardziej uwielbiam tworzyć.... - hmmm... trudne pytanie :p ciężko stwierdzić :) zależy od okoliczności :) ale chyba najbardziej w decoupage :)
 8. dzieło z którym wiąże największe wspomnienia oraz sentymenty - hmmm... nie mam takiego jedynego. każde zrobione przeze mnie darzę swego rodzaju sentymentem :)
 9. co chciałabym, a jeszcze nie potrafię - papierowa wiklina!
 10. najważniejsze by moje dzieła były.... - od serca - tak przyjmowane i tak odbierane :)
 11. moje plany/ marzenia - co jeszcze stworzę, gdzie będę, co zobaczę... - oooohooo hooo :) mnóstwo tego, ale w telegraficznym skrócie :
  co stworzę? - marzeniem moim jest wyhaftować piękny duży obraz panny - szlachcianki do przedpokoju. urządzić sypialnię w stylu antycznym, nowocześnie natomiast pokój dzienny. w całym mieszkaniu zastosować osobliwe dodatki wykonane własnoręcznie. 
  co zobaczę? - na pewno chcę powrócić kiedyś do Australii. zachwyciłam się tym kontynentem! muszę go zobaczyć raz jeszcze! szkoda tylko, że jest tak daleko :(
Nagnę troszkę zasady wyróżnienia i nie będę go przydzielać konkretnym blogom. Uważam bowiem, że wszystkie znajdujące się po prawej stronie w sznureczku na to zasługują! Zatem jeśli macie ochotę, częstujcie się - wszystkie bez wyjątku! :)

Przypominam także o moim Candy! :) Do końca zapisów zostały jeszcze niespełna 3 tygodnie! Więcej informacji TU :)

Już niedługo obiecane jajeczka! :) Jutro będę je kończyć i dorobię samouczek cz.2 :) 

7 komentarzy:

 1. Przepiękne doniczki zrobiliście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne doniczki, aż czuć wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia.
  Ty to masz rękę do decu,doniczki szalenie mi się podobają.Miałabym problem z wyborem ,każda inna i jedna piękniejsza od drugiej.
  Aniu spokojnej nocki życzę i jak zawsze pozdrowionka ślę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe doniczki, ale wiosennie się zrobiło:)

  OdpowiedzUsuń
 5. I zrobiła się wiosna na parapecie. Są prześliczne. Gratuluję wyróżnienia i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo wdzięczne i kolorowe te doniczusie, więc wiosna przyjść musi, ja też mam dosyć zimna.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. no sliczne kolorowe doniczki , na pewno wiosna przyjdzie szybciej przywołana nimi :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...