Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

poniedziałek, 25 lutego 2013

Nagroda nr 1 :)

Przybyła pierwsza wygrana! :) Ale cudeńka! Normalnie oczu nie mogę oderwać! :) Prześliczna zakładka do książki z ptaszkiem i kluczykiem :) Prawdziwe cudeńko! Jest i stempelek w motylki z trawką no i oczywiście to, co mój brzuszek uwielbia najbardziej - cukiereczki :) hihi !!! 

Nagroda pochodzi od - Frankowy zakątek!
Baaardzo, ale to BAAAAAAAARDZO dziękuję za tak prześliczna nagrodę! :) Jestem zauroczona tym ptaszkiem :) Od razu lepiej będzie mi się czytać książki, które nota bene od jakiegoś czasu kurzą się na półce... Czas zmienić to haniebne poczynanie :) Od jutra książki idą w ruch! :)


Ale jest jeszcze jedna rzecz, o której chciałam wam powiedzieć. Otóż dzisiaj (albo wczoraj) mój licznik na blogu minął magiczną liczbę 10tyś! Jej! Nigdy bym się nie spodziewała, że będziecie tak chętnie tutaj zaglądać! Każdy +1 w liczniku cieszy, a jak już postanawiacie zostać u mnie na dłużej to tym bardziej! To bardzo mobilizujące do pracy! Poważnie :) 
Chciałam też gorąco podziękować za masę przemiłych komentarzy pod poprzednimi postami i zachęcam też innych, także nowych obserwatorów do częstego bywania u mnie :) Postaram się zachęcać Was jak mogę, pisząc nowe posty i pokazując kilka moich rękodziełek :) Może staną się dla Was inspiracją do wykonania własnych cudeniek! :) 

No i zapraszam na moje Candy! >> klik << Do końca zapisów zostało 3 tygodnie! :)

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...