Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

poniedziałek, 14 stycznia 2013

Wyzwanie ślubne

Wprawdzie sezon ślubny się jeszcze nie zaczął - nic dziwnego widząc tę śnieżycę za oknem - ale już muszę ostro zakasać rękawy. Dziś dowiedziałam się o kolejnym wyzwaniu, na który postanowiłam zrobić własny prezent :) Zostało wprawdzie troszkę czasu, ale nie mogę zostawiać wszystkiego na ostatnią minutę, bo już wiem jak się to później kończy, a takiej pracy nie cierpię ;/ Dlatego ku większej motywacji pokażę Wam, co w najbliższych dniach, prócz haftu niespodzianki będę dziergać :) A jest to...? :


taki oto obrazeczek :) Rozmiary może niewielkie, ale będzie przy nim troszkę pracy :) Poniżej obrazka zamieszczę imiona nowożeńców i datę ślubu :) I co myślicie? :)

Przy okazji zapraszam do wzięcia udziału w moim Candy! - uwierzcie, że warto! :)

7 komentarzy:

 1. Bardzo ładny wzór...świetny prezencik

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny:) Haftowany obrazek dostałam z okazji swojego ślubu i to jest fantastyczny prezent:) Pęknie się na ścianie prezentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki Dziewczyny, że mnie wspieracie :) pomaga, pomaga ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczny na pewno bedzie :)
  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, niesamowity pomysł:) Już nie mogę się doczekać efektu końcowego:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...