Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

sobota, 26 stycznia 2013

Wyzwanie ślubne 3

Prawie koniec! Miałam nadzieję, że dzisiaj pokażę Wam już całość, ale niestety się nie udało :( 
No trudno! Next time będzie już w ramce i z imionami obdarowanych :) No i datą rzecz jasna!, co by nie zapomnieli tego cudownego dnia :p (bo podobno co niektórzy płci... (nie)pięknej* mają z tym problemy czasami) hihi :)


W welonie zastosowałam taką specjalną nitkę jakby z poliestru (?!) z maminych zapasów ;) Welonik się dzięki temu ładnie świeci. Szkoda że na zdjęciach tego nie widać :(

10 komentarzy:

 1. Takiego wzoru jeszcze nie widziałam - przepiękny obrazek. Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śledzę tę pracę od samego początku jak ją pokazujesz i muszę powiedzieć,że bardzo pięknie to wyszło.Pozdrawiam gorąco i czekam na końcowy efekt:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziekuję za wizyte i tyle miłych słów!
  sliczne te Twoje xxx.
  serdeczne

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne:) obdarowani na pewno będą zadowoleni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, jesteś genialna:) Powstało prawdziwe dzieło:) Młoda para na pewno będzie miło wspominać ten szczególny dzień przez długie lata:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na zdjęciach haftu w ramce nie było tego tak widać: co za misterny welon! Super.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...