Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

poniedziałek, 29 grudnia 2014

Folk-szafeczka na klucze

Doba za krótka! Zdecydowanie tak... Nic dodać, nic ująć ;/ Ale w końcu zebrałam się w sobie i zrobiłam to :

Przeleżała w szafie dokładnie rok, bo szafeczka była ubiegłorocznym prezentem gwiazdkowym od mojego M. Jakoś się tak złożyło, że szafkę schowałam i nie było czasu lub weny na to jak ją ozdobić, aż do teraz. W między czasie miałam kilka pomysłów... ptaki, kwiaty... ale ostatecznie skończyło się na wzorze folkowym (nawiasem mówiąc... moim ukochanym!) :) Jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia, ale nawet o świetle dziennym nie idzie zrobić nic dobrego w taką pogodę ;/ Dziś w Poznaniu (jak zwykle bez śniegu), ale chociaż przymroziło, bo jest -11*C. 
Z szafeczką się trochę namęczyłam. Nie myślałam, że będzie przy niej aż tyle pracy (listewki, zakamarki itd. ...). Ale opłacało się :) 
 
Do następnego razu! :)
 
 

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...