Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

niedziela, 27 października 2013

Świeczka

Wróciłam! :) Od jutra znów zaczynam stary kierat, ale wspomnienia pozostaną! Działo się dużo... oj bardzo! Chiny... hmmm w dwóch słowach nie da się tego określić, ale z takich rzeczy najbardziej rzucających się w oczy, to przede wszystkim: REŻIM !! (bezwzględna dyktatura, do której my - mieszkańcy Europy raczej nie nawykliśmy). O kulturze nie piszę, bo wiadomo że inna niż u nas ;)

Troszkę wspomnień: 


No i jedna z pamiątek (ale dla mnie najcenniejsza z tego wyjazdu):Ale żeby nie było, przed wyjazdem zrobiłam już pierwociny świątecznych prezentów! :) Nie zdążyłam się tym pochwalić przed wyjazdem, dlatego robię to teraz :) Świeczka wykonana techniką decoupage. Nawiasem mówiąc moja pierwsza, ale nie mogłam się oprzeć pokusie, żeby jej nie zrobić. I co sądzicie?Przypominam, że jeszcze przez miesiąc trwa Mysiowe Rozdanie :) Serdecznie zapraszam!

7 komentarzy:

 1. super przygoda Chiny :) są one na moje liście marzeń ;)
  świeczka fajnie wyszłą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super przygoda, bo i kraj niesamowity, pomimo reżimu :) i już tu właśnie wykorzystałabym mysiowe zdjęcie nr 4, super okładka na album by była, wszak Chiny słyną z komunikacji rowerowej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne świeczuszki, a Chiny to na pewno wspaniała przygoda:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne świeczki!
  Chiny, inna kultura, ale na pewno ciekawe przeżycie. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. super świeczki ;) i bardzo fajna pamiątka z podróży

  OdpowiedzUsuń
 6. Wycieczka do Chin to dopiero musiało być przeżycie! Wspomnienia zostaną na długo.
  Świeczka wyszła ślicznie, muszę i ja kiedyś spróbować. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie wyszła! Mam pytanie , jakiego kleju użyłaś ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...