Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

niedziela, 6 października 2013

Haft cieniowany - kurs

W końcu jestem! Ostatni tydzień był dla mnie tak wariacki, że innym słowem się tego opisać nie da! Na początku muszę wam się pochwalić, że dostałam pracę i przez to brakuje mi czasu na dosłownie wszystko. Kiedy już wrócę do domu zaczyna się robić szaro, ponuro, a czasami wręcz ciemno, przez co nie chce mi się zabierać za nic do pracy ;/ Muszę się troszkę przestawić, a to zajmie chyba trochę czasu. Mam nadzieję, że nie za długo, bo przecież muszę wam pokazać na czym stanęłam w ostatnim czasie i jakie postępy są w tym wszystkim :)

Po drugie wczoraj odbyła się wielka uroczystość: Jubileusz 40-lecia Zespołu Pieśni i Tańca POLIGRODZIANIE. Pierwsza fotorelacja na stronie Głosu Wielkopolskiego > tutaj < Masa przygotowań, prób, kreacje, ale udało się :) Zespół spisał się na medal! 

No ale żeby was nie przynudzać nowościami z życia, to pokażę wam kurs znaleziony w sieci na haft cieniowany! Bardzo przejrzyście pokazane co, jak się robi. Niestety po angielsku, ale z obrazków da się odczytać sposób wykonawstwa tej techniki. Zapraszam:

1 komentarz:

  1. Gratuluje pracy:)( Dziękuję za udział w moim Candy i życzę powodzenia:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...