Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

wtorek, 25 lutego 2014

Herbaciarka

Skromna, delikatna, kobieca... Tak. Chyba tymi słowami określiłabym właśnie tę szkatułkę, która w pracy służy mi za herbaciarkę :) Co sądzicie? Nie jest... zbyt "sucha" ? Tym razem postawiłam na prostotę. Ostatnio polubiliśmy się z połączeniem bejcowanego drewna i bieli.


Powoli zbliża się Wielkanoc. Tak, to zdecydowanie moje ulubione święta! Już myślę, jakie tym razem jajca zrobię na stół... jajca hand made rzecz jasna :) A może będzie jeszcze coś innego? Hmmm zastanowimy się :)
A tymczasem do następnego razu! Nie próżnuję, oj nie :) Właśnie zaczęłam nową pracę, z której jestem bardzo zadowolona! :)

Aha! No i witam nowych obserwatorów! Nie umknęło mi to, że przybyliście i zostaliście na dłużej! Bardzo Wam za to dziękuję! :)

5 komentarzy:

 1. sliczna nic jej nie brakuje !

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam bejcę w pracach Decu.
  Piękna całość.
  Pozdrawiam Lacrima

  OdpowiedzUsuń
 3. PIekna herbaciarka,pozdrowienia zostawiam,Jola

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, nominuję Twój Blog do Liebster Blog Award. Życzę miłej zabawy. Szczegóły na: http://pasjakobiety.blogspot.com/2014/03/nominacja-do-lieber-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...