Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

czwartek, 2 stycznia 2014

Maska frywolitkowa - kurs

Kochani! Karnawał za pasem! A ja tymczasem postanowiłam pokazać wam kilka inspiracji z nim związanych :) Dzisiaj będzie o frywolitce, którą mam zamiar się nauczyć w tym roku. Chyba pierwszą rzeczą, którą zrobię będzie maska frywolitkowa. Dzisiaj poczyniłam zakupy w tym temacie i będziemy dziergać :) Jak tylko skończę to, co chcę niebawem zacząć, to się podzielę z wami moimi osiągnięciami.

Zapraszam serdecznie do mojej Art Spiżarni >> klik << w której pojawił się nowy dział poświęcony Frywolitce. Hasłem do niego jest słowo "Frywolitka". Znajdziecie w nim m.in. wzór do wykonania pierwszych dwóch masek (poniżej).
Gdybyście mieli problemy z zalogowaniem, to wejdźcie proszę do zakładki "Art Spiżarnia". Tam są podane wszystkie hasła dostępu :)

Ponadto pojawiła się także nowa zakładka na blogu pod nazwą "Frywolitka". Mam nadzieję, że posty pod tą etykietą, będą dla was inspiracją, a dla mnie motywacją do pracy.

A teraz trochę przyjemności, ku uciesze oczu :)

źródło: http://srebrnaagrafka.pl/sklep/edina/produkt/maska-karnawalowa-frywolitkowa
źródło: http://tu-anya-es-art.blogspot.com
źródło: http://frywolnagaleria.azurewebsites.net/

Zwłaszcza ostatnia bardzo mi się podoba. Na początek chyba jest troszkę za trudna dla mnie :) Ale mam nadzieję, że do karnawału zdążę ją udziergać :)

7 komentarzy:

  1. Ania :)życzę powodzenia:)))mnie się nie udało z frywolitką chociaż byłam na kursie:)))mogła bym zrobić co najwyżej ten środek od oka bo to mi wyszło,ale dalej ani rusz:))tak,że trzymam kciuki za Ciebie:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! :) Napewno się przyda! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale niesamowity pomysł! Wygląda nieziemsko!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...