Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

niedziela, 7 lipca 2013

Projekt: Haft Niespodzianka 6

Uchylę rąbka tajemnicy, co byście mogły sobie chociaż wyobrazić jak to może wyglądać :) Celowo jednak pierwsze zdjęcie nie jest zbyt wyraźne, aczkolwiek idzie z niego odczytać małe co nieco :)

Haftuję ostatnio dosyć często. Tempo podkręcam, bo już się nakręciłam na Lucy i Ludmiłę :) Zastanawiam się jednak, czy haftuję dobrą techniką. Ze zdjęć idzie łatwo odczytać, że lecę po kolorach. A czy nie powinno się = czy nie byłoby łatwiej haftować np. kwadratami !? Ilekroć próbuję zmienić technikę, żeby spróbować czegoś nowego to znów podświadomie wracam na szukanie koloru w dalszej części obrazka. Oświećcie mnie... jak byłoby prościej? A może macie jakieś swoje własne sposoby na xxx ? :)

A co do Lucy i Ludmiły (rys. > tutaj < ) to udało mi się znaleźć w końcu upragnione wzorniki ! :) Umieściłam je na swoim chomiku > klik  < Chętnych i ciekawskich - zapraszam :)

6 komentarzy:

 1. Pięknie sie zapowiada:) Myślę, że to para młoda, ale taka nietypowa, bo zwierzątkowa:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj dobrze myślisz Małgosiu :) więcej informacji będzie wkrótce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też obstawiam parę młodą - tak jakby pan młody trzymał swoją wybrankę na rękach/kolanach... Na pewno będzie fajny obrazek :) A ja tez z reguły kolorami haftowałam

  OdpowiedzUsuń
 4. super się zapowiada, zapewne będzie śliczny ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. nIE MOGĘ DOCZKAĆ SIĘ EFEKTU KOŃCOWEGO! jA na razie raczkuję w kwestii krzyżyków.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Już widzę, że zapowiada się fantastycznie:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...