Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

poniedziałek, 4 marca 2013

U cioci na imieninach... :)

"U cioci, na imieninach są goście i jest rodzina, więc program się rozpoczyna do śmiechu i do łez. "

Ach :) Dziś są imieniny pewnej bardzo cenionej przeze mnie osóbki zwanej ciocią Ziutą. Ciocia Ziutka nie jest dla mnie rodziną, ale za to jest siostrą dziadka mojego Mateusza :) Wszyscy, którzy zachwycają się dobrą poezją, prozą czy później dobrą muzyką na pewno znaleźliby wspólny język z cioteczką! Ta emerytowana polonistka jest prawdziwą Artystką! Dzięki niej poznaje na nowo polską literaturę i muzykę klasyczną! 
Wszystkiego najlepszego ciociu Ziutko! :)

Nie wiedzieć czemu, ciocia Ziutka podczas imienin postanowiła obdarować mnie kolczykami :) I przyznam się Wam, że się w nich zakochałam. Niestety zdjęcia jak zwykle nie oddają ich prawdziwego uroku. Nie wiedziałam, że może mi w nich być tak ładnie :) Są to fioletowe lilie z imitacją srebrnego koralika:


Nie są duże, ale za to ich śliwkowy kolor bije wszystko na kolana :) Ostatnio polubiliśmy się z fioletem - śliwkowym fioletem :)

Chcę jeszcze przypomnieć, że zostało jeszcze tylko:
13 dni do końca mojego Candy !!!
Zapraszam :)
>> klik <<
 

7 komentarzy:

 1. W pierwszej chwili myślałam, że to ty podarowałaś cioci te kolczyki.;) Są piękne, choć u mnie wychodzą wiśniowe, ale dla mnie to jeszcze lepiej.;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hi hi to ja myślałam tak jak Promyczek, że to Ty dałaś cioci te kolczyki :))) U mnie też nie wychodzą śliwkowe, ale i tak są piękne :))

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja myślałam, że to Ty dałaś Cioci te kolczyki :D...Śliczne są

  OdpowiedzUsuń
 4. super :) wszystkiego najlepszego dla Cioci

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, kolczyki są urocze:) Piękne mają kolorki:) Najlepzse życzenia dla cioci:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Są cudowne i też bym się w nich od razu zakochała:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sto Lat dla cioteczki :) śliczne kolczyki

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...