Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

sobota, 29 grudnia 2012

Wymianka :)


Pani Deku organizuje na swoim blogu wyminkę serwetkową :) Zbliża się koniec roku, tak więc wypadałoby uporządkować troszkę ten mój artystyczny bałaganik :) Postanowiłam, że również przystąpię do wymianki :) Oto moje serwetki na podmiankę :)No ! troszkę się tego nazbierało! :) Niektórych serwetek mam większą ilość, jeśli ktoś byłby zainteresowany :)

4 komentarze:

 1. aale super! myślałam właśnie o wielkanocnych motywach, a tu taki wybór! :) chciałabym 3,4,5,6,7,14 i 17 :) napisz do mnie na panideku@gmail.com i się dogadamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, Aniu, ale masz fantastyczną kolekcję:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz świetne motywy. A ja to mam pecha i labo nic mi się w sklepach nie podoba, ale nie mogę znaleźć nic ładnego. A Ty masz takie serwetki, że wszystkie mi się podobają:D Kochana załóż sklep z serwetkami, to będę stałym klientem:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale kolekcja, ja mam może 10 serwetek, z czego żadna mi nie pasuje - dlatego moja przygoda z decu skończyła się na 2 szkatułkach;) A co do quillingu - spróbuj, naprawdę wciąga, gdybyś miała jakieś problemy to służę pomocą:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...