Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

niedziela, 30 grudnia 2012

Haft krzyżykowy - pomoce

Dziś, po przejrzeniu Waszych blogów i trochę własnej szperaniny internetowej postanowiłam wrzucić na bloga przydatne programy do haftu krzyżykowego. Póki co, jest tego niewiele, ale z czasem spis przydasie-jek krzyżykowych będzie się powiększać :) (mam taką nadzieję) ! 

Jeśli korzystacie z jakiś programów, bądź innych przydatnych rzeczy w tej dziedzinie, to napiszcie proszę w komentarzach:
  • co to jest za przydasie-jka ?  - nazwa itp.
  • do czego służy, co można nią wykonać
  • link do pobrania :)

 


Lista przydasiejek

  1. Coricamo - program do zamiany numeracji mulin różnych wytwórców, np. z DMC na Ariadna itp. oraz do generacji wzoru krzyżykowego ze zdjęcia
  2. HaftiX - program do instalacji na dysku, jest świetny! generuje wzór krzyżykowy na podstawie wczytanego obrazka np. zdjęcia z wakacji! super!
  3. Dobór liczby nitek do gęstości kanwy - wspominałam już o tym kiedyś. Myślę, że przydatna rzecz :)  
  4. Cyber Stitchers Cross - strona w j.ang. z różnymi przydasiejkami, m.in.: programem dla zamienników muliny, papierem na stworzenie własnego wzoru i in.
  5.  
     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...