Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

niedziela, 16 grudnia 2012

Warsztaty Bożonarodzeniowe cz. 2

No w końcu znalazłam chwilkę czasu, żeby zrelacjonować Wam wydarzenia minionych dni! A wydarzyło się dużo :) 
W miniony piątek odbyły się drugie warsztaty Zajęciarni Artystycznej DArteto, podczas których tworzyliśmy ozdoby bożonarodzeniowe ze starych i niepotrzebnych już płyt CD. Niektórzy z nas dokańczali również swoje bombki karczochy z warsztatów z ubiegłego miesiąca. Efekty poprzednich warsztatów możecie zobaczyć tutaj: Warsztaty bożonarodzeniowe cz. 1

Nie udało mi się zrobić zbyt wielu zdjęć z piątkowych warsztatów, bo mi aparat się rozładował :( ale mimo zawieszki wyszły pięknie :) Mi jednak przypadło dokończenie 5ciu karczochów z ubiegłych warsztatów, bo niestety osoby, które je wykonywały nie mogły uczestniczyć w piątkowym spotkaniu. A zatem :)
Przedstawiam Państwu bożonarodzeniowe zawieszki na okno i/lub choinkę oraz bombki karczochowe :)Zawieszki i bombki oraz inne rzeczy wykonane na wcześniejszych warsztatach poszły dzisiaj na kiermasz świąteczny :) ^^ Szkoda, że nie wiem, jak wypadł, bo cały czas w biegu i nawet ten post poza domem pisany :)
A tymczasem zmykam do dalszej pracy! :) Tyle rzeczy mam do zrobienia przed świętami, że już się boję, czy podołam wszystkim!
Mam nadzieję, że do świąt zobaczycie jeszcze kilka moich prac, bo w planach mam do zrobienia kilka innych niespodzianek :)

4 komentarze:

  1. Ależ cudeńka, oczopląsu można dostać:)

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczności ! aż oderwać oczy nie mogę ! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. o jaaa :D karczochy zawsze mnie zadziwiają :D musze wreszcie nauczyć się je robić ^^

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...