Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

piątek, 28 grudnia 2012

Prezenty i puszki

Witajcie po przerwie świątecznej :) Muszę się Wam pochwalić swoim prezentem, jaki dostałam od mojego Mateuszka i Jego rodziców :) Jestem do tej pory zachwycona !!! :)


Prawda, że śliczna? :) Już opracowuję plan jej dekoracji ^^ za dużo tego nie będzie, bo niciarka sama w sobie jest już ładna i bardzo dobrze obrobiona :) Chciałabym ją zdekupażować w środku i może kilka dekoracji na zewnątrz. Zobaczymy jeszcze... :)

Chciałam Wam też pokazać prezenty, jakie zrobiłam dla najbliższych, ale zdjęcia robiłam na szybko i nie miałam czasu ich sprawdzić. Po wrzuceniu na kompa okazało się, że nie nadają się do publikacji. Także, może w najbliższym czasie poproszę, żeby obdarowani zrobili kilka fotek :)

Tymczasem skończyłam majerankową puszkę. Uległam Waszym namowom i spatynowałam ją troszkę ;) Polakierowałam i wyszlifowałam wszystkie pozostałe puszeczki i na koniec okazało się, że puszka w wiśnie się zepsuła... znaczy wszystko zaczęło odpadać. Najpierw się zmartwiłam, ale później w sumie nawet ucieszyłam, bo nie za bardzo mi się ta dekoracja na niej podobała, tak więc do nowego roku będę miała co robić :) Tak więc to, co zostało do wydania na prezent przedstawia się następująco:


4 komentarze:

 1. Śliczne prezenciki...niciarka przepiękna

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne puszeczki a prezencik od rodzinki:) super pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Puszki są przepiękne, niciarka rewelacyjna i marzy mi się taka, mąż pytał, co chcę na imieniny, to już wiem, co mu podpowiem:D
  P.S. kochana wyłącz weryfikację obrazkową, przyjemniej się będzie komentować:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) nie zwróciłam na to uwagi :) już zmieniłam :) pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny! :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...