Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

sobota, 10 stycznia 2015

Maska Frywolitkowa #2

Dzisiaj będzie kolejna porcja karnawałowych inspiracji. O karnawałowych maskach frywolitkowych wspominałam już rok temu, przy okazji tego posta: > klik < Nie udało mi się zrobić jeszcze własnej maski frywolitkowej, ale tego roku wydziergam ją już napewno! Miałam ją zacząć już dzisiaj, ale nie dostałam czarnego kordonka, który przyjedzie do mnie dopiero w poniedziałek. Tymczasem szukam różnych inspiracji, a przy okazji dzielę się tym także z wami :)

Źródło zdjęć: dagetka

Źródło zdjęć: frywolna galeria

Prawda, że piękne... nie mogę się zdecydować, którą zrobić !? ehhh mam jeszcze czas do poniedziałku. Mam nadzieję, że do tego czasu coś wymyślę :)

Tymczasem zabiorę się za mój świąteczny haft, który zaczęłam przed świętami, ale niestety zabrakło czasu na jego wykończenie. Będzie za to na przyszły rok :) Miał on zdobić moją wieeeeeelka karczochową bombkę :) Ale póki co bombka leży i będzie leżała do przyszłego roku :)

Miłej soboty!
4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...