Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

sobota, 18 maja 2013

Tajemniczy ogród 3

Ach ten ogród :) Staje się co raz piękniejszy! Wiecie... kocham wiosnę :) Za  konwalie majowe, tulipany, bez (lilak) i za coś, co nie wiem jak się nazywa a wygląda tak jak na poniższych zdjęciach. To pierwsze to pnącze, które jak się okazało pięknie kwitnie!!! Pierwsze zdjęcie zrobione jak nie było słońca (pochmurne niebo). Jak tylko zrobiło się troszkę jaśniej i słonko nam poświeciło kwiatostan rozwinął te żółte pręciki, co je widać na drugim i trzecim zdjęciu. Czy ktoś może mi powiedzieć  jak to coś się nazywa ?! Hehe... mieć coś w ogrodzie i nie wiedzieć co to jest ;) Kartka z nazwą mi gdzieś zginęła i trudno w internecie znaleźć po wyglądzie ;)


A tu mi kwitnie coś, czego też nazwy nie znam, ale to akurat jest bylina. Niziutka, osiąga wysokość w porywach 15 cm i ma mnóstwo maleńkich kwiatków :) Nie pachnie, ale pięknie zdobi moje ukochane wiosenne cztery kąty :) Mam nadzieje, że się rozrośnie :) Zasadziłam to chyba rok temu i zauważyłam tendencje zwyżkową jeśli chodzi o coroczną ilość kwiatostanu :) Więc jest nadzieja :)


Także może któraś z Was ma w swoim ogródku podobne roślinki i wie jak się nazywają? Chętnie skorzystam z informacji :)

5 komentarzy:

  1. pierwsze to wiciokrzew- kwiaty ma rzeczywisćie cudne, i pod względem koloru i kształtu. Potem będa tam małe czerwone jagódki ( z regóły...).
    drugie- niestety nie wiem....skonsultuje sie jeszcze zmęzem.... serdeczne

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniu, Ty masz prawdziwe skarby w tym ogrodzie:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...