Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

wtorek, 3 marca 2015

Jak kwiatki na łące... - puszka #8

Lubię zimę, ale zimę mroźną, słoneczną i ... śnieżną! Nie to, co teraz ;/ Dlatego tęsknię już za wiosną, śpiewem ptaków, delikatną wonią kwitnących kwiatów, temperaturą +15*C :) Oj tak... :) aż miło się zrobiło :) Dlatego dzisiaj pokażę wam wiosenną puszkę :)

Zielona kratka z motywem polnych kwiatów. Bardzo wdzięczna serwetka, którą wykorzystałam przy "produkcji" łąkowych słoiczków.  Nie było przy niej dużo pracy. Nawet te niedoskonałości, które są widoczne na zdjęciach, nie wyprowadzają mnie z "równowagi" :) Dzięki temu widać, że jest na 100% handmade :) Może kiedyś to podmaluję, jak uznam, że już na prawdę jest nie do wyrobienia :) Puszka ma pojemność 800g. Napis Makaron to gotowiec z papieru ryżowego. Biały owal wycięty z kartki A4, niepodmalowany. 

Puszkowej serii c.d.n. ...

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...