Menu

00

Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje Szezlączka - rękodzieło, pomysły, inspiracje

środa, 17 kwietnia 2013

Tajemniczy ogród

Witajcie znów :) co prawda na krótko, ale mam nadzieję, że radośnie :)
Słonko świeci! W końcu! +20*C ... cudownie <3 Teraz nic, tylko zakasać rękawy :)
Będąc na działeczce nie mogłam się nacieszyć moimi krokusikami :) Prawda, że są śliczne?Dla odmiany już niedługo pokażę wam tulipany, które częściowo dziko, a częściowo normalnie porastają mi działeczkę :) Będzie kolorowo! Najgorsze jednak przede mną! Trzeba przekopać ogródek, znaczy poletko (my zawsze robimy to 2x - po zbiorach, kiedy wszystko "idzie już spać" i później po zimie przed zasadzeniem :) Nasionka już są przygotowane, ale czuję, że jeszcze trochę potrwa zanim zasieję je wszystkie. Niektóre powinno się już wysiewać do gruntu w kwietniu ! Ale jak tu siać jak zima trwała do kwietnia ! :) hihi :) a teraz już prawie lato :) Co mnie jednak cieszy najbardziej to to, że pomimo tak długiego okresu mroźnej wegetacji nie zmarzła nam jeżyna, której okaz mamy naprawdę wspaniały. Owoce, które rodzi ten krzaczek są OLBRZYMIE !!! i dla zobrazowania są większe niż paznokieć kciuka u ręki ;p 

No to tyle na dziś! Mam nadzieję, że jeszcze tylko dobre 2 miesiące uczelnianej udręki i wrócę do was na dobre bo strasznie mi tęskno !!!

P.S.
Chciałabym powitać nowe obserwatorki! Dziękuję Wam, że pomimo mojej wymuszonej przerwy w regularnym blogowaniu zaglądacie tu i chcecie wracać :) Postaram się was nie zawieść! :)

Dziękuję również za wszystkie wyróżnienia, którymi mnie obsypujecie. Jednak z braku czasu nie mam nawet jak się tym zająć! Wszystko w biegu itd... :)

5 komentarzy:

  1. Powodzenia w ogródeczku - krokusy cudowne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne zwiastuny wiosny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowne krokusiki:) Ja już po przekopaniu jednej z działek:) Kolejna w kolejce czeka:D A i praktykuję podobnie jak Wy- przekopanie na jesień i na wiosnę:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...